İstanbul Şile 4 Mevsim Otel Ve Tatil Köyü

İstanbul Şile 4 Mevsim Otel Ve Tatil Köyü
İstanbul Şile 4 Mevsim Otel Ve Tatil Köyü aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir mekandır.Bir çok aktivitenin bulunduğu 4 mevsim otel ve tatil köyü İstanbul’dan bir kaçaçmak yapabilmeniz için hizmetinizde..
İstanbul Şile 4 Mevsim Otel Ve Tatil Köyü
Aktivitelerimiz:
Sabah kahvaltısı, Akşam yemeği Havuz Otopark Wireless internet Uyandırma servisi Fotokopi-fax hizmetleri Basketbol Futbol Voleybol Balık avlama Deniz bisikleti Kano

17 Şubat 2012
bosluk

Şile’ye Nasıl Gidilir

Şile’ye Nasıl Gidilir
Şile İstanbul’a sadece bir saatlik mesafede.60 km uzaklıkta.Şileye eğer A vrupa yakasından çıktıysanız fatih köprüsünü geçin Ümraniye’den şile bağlantısına girerek Ömerli’ye doğru gitmeli.Ve şile tabelalarına bakarak 40 dakikada şileye ulaşabilirisniz.
Şile'ye Nasıl Gidilir
Şile’ye gelmeden önce muhteşem koylara ulaşabilir Riva’yı keşfedebilriisniz.Şile’ye ulaşım bu kadar kolay.Muhteşem bir tatil için ünlülerin de çok tercih ettiği Şile’de harika tatiller dileriz.

6 Şubat 2012
bosluk

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.