Türkiyedeki Mavi Bayraklı plajlar Tatil Yerleri


  • Anasayfa
  • Türkiyedeki Mavi Bayraklı plajlar Tatil Yerleri

Türkiyedeki Mavi Bayraklı plajlar Tatil Yerleri
Türkiye’de çok güzel tatil yerleri bulunmakta.tatil denince aklınıza deniz kum güneş geliyorsa işte ülkemizdeki Mavi bayraklı en güzel plajlar sahil kentlei.tatil için düşünebileceğiniz en iyi yerler..
Türkiyedeki Mavi Bayraklı plajlar Tatil Yerleri

Antalya: (Alanya): Titan, Sun Shine, Alantur, Grand Kaptan, Keykubat, Damlataş, Kleopatra Batı, Fuğla-1, Fuğla-2, Jasmin, Köşdere ve Botanik plajları. (Manavgat): Titreyengöl-1, Titreyengöl-2, Sorgun-1, Sorgun-2 plajları. (Side): Köymeydanı, Side-1, Side-2 plajları. (Belek): İskele Mevkii, Taşlıburun, Üçkum Tepesi-1, Üçkum Tepesi-2 Plajları. (Muratpaşa): Lara Plajı. (Konyaaltı): Konyaaltı, Topçam, Küçük Çaltıcak, Büyük Çaltıcak plajları. (Beldibi): Beldibi Plajı. (Göynük): Göynük-1, Göynük-2 plajları. (Kemer): Palmiye, Kemer Halk-1, Kemer Halk-2 plajları ile Kemer Tatil Köyü. (Kiriş): Kiriş plajı. (Çamyuva): Çamyuva Plajı. (Tekirova): Tekirova-1, Tekirova-2, Tekirova Halk Plajı. (Kalkan): Clup Patara Plajı. (Finike): İncirağacı Plajı. (Kaş): Küçük Çakıl ve Aqua Park Twins plajı. (Patara): Patara Plajı.

Muğla: (Fethiye): Belceğiz plajı. (Marmaris): Pamucak, İçmeler, Turunç Plajları. (Datça): Datça-Aktur Plajı. (Bodrum): Sea Garden, Bardakçı, Bitek, Bodrum-Aktur, Yahşi, Akçabük, Gümüşlük, Torba Grand Yazıcı plajları.

İzmir: (Urla): Sağlık Bakanlığı Kampı Plajı ile Çeşmealtı Plajı.

Sinop: Kumsal ile DSİ plajları.

Elazığ: Turpol Plajı.

Isparta (Eğirdir): Altınkum Halk Plajı.

Bir önceki yazımız olan Alanya Fatih Otel ve Fiyatları başlıklı makalemizde alanya da apartlar, alanya merkez pansiyonlar ve alanya pansiyon fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiyedeki Mavi Bayraklı plajlar Tatil Yerleri ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

14 Nisan 2012 Saat : 6:00
  Genel

Türkiyedeki Mavi Bayraklı plajlar Tatil Yerleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.