Datça Otelleri Ve Fiyatları


Datça Otelleri Ve Fiyatları
Datça En güzel tatil mekanlarımızdan birisidir.Özellikle de yabancı turistibir mıknatıs gibi çeken doğalbir güzelliktir.Ege denizinin güzel ve serin sularına uzanan Muğla’nın güneybatısında yer alan ulaşımı çok kolay olan bir tatil merkezi.Manzarasına kapılacağınız bir güzellik.
Datça Otelleri Ve Fiyatları
Datça yarımadası Bozburun yarımadası güzel coğrafyasıilekorunma altına alınmıştır.Datça’ya vardığınızda kalabileceğiniz konaklayabileceğiniz nefis ucuz ve 5 yıldızlı oteller ise şöyle;
Marphe Hotel + Suit ve Villaları – Datça
Mehmet Ali Ağa Konağı / Datça
Olive Farm Guest House / Datça
Olive Garden – Ovabükü/Datça
Palmiye – Palamutbükü/Datça
Villa Aşina Otel / Datça
Villa Mercan – Datça
Villa Tokur / Datça
fiyatları uygun olup hem ailenizle hem arkadaşlarınızla gelebileceğiniz yazın tadını doyasıya yaşayabileceğiniz nefis bir seçimdir.

Bir önceki yazımız olan Kahramanmaraş Kaplıca ve İçmeleri başlıklı makalemizde kahramanmaraş ılıca pansiyonları, maraş zeytinlik otelleri ve zeytin ılıcası otel fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Datça Otelleri Ve Fiyatları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

29 Ocak 2012 Saat : 12:08
  Genel

Datça Otelleri Ve Fiyatları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.