Yalova Termal Kaplıcaları


Yalova Termal Kaplıcaları
Yalova İlinin Termal ilçesi adını bu kaplıcalardan almıştır.Yalova termal kaplıcaları gerek sağlık açısından gerekse gezmek açısından turistik değerlere sahip bir yerdir.

Yalova termal kaplıcaları Mide hastalıklarından kas spazmına varis ten cilt hastalıkları gibi birçook fayda sağlamaktadır.Sadece bu değil göz taşı denilen yerden çıkan buhar ile gözleirnizi de sağlığına kavuşturabilirisniz.BU güzel mekanda yunan ve hitit dönemine ait kalıntılarda yer alıyor.Hem tarihi bir gezinti hem de sağlık turu.Yalovada bulunan Atatürk ‘ün köşkünü de ziyaret etme sebebini bu şekilde bulabilirisniz.Hamam kaplıcaları ile güzellik sağlık ve stresten arınabilirisniz.BU mekanda 600 yıllık çınar ağaçlarının dibinde gölgelenebilir ve daha bir çok ağaç türünü de görebilirisniz.Hem şöyle bir gezmek hemde sağlık kazanmak istiyorsanız en muhteşem seçimkuşkusuz ki Yalova Termal kaplıcaları olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Düden şelalesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yalova Termal Kaplıcaları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

22 Ocak 2012 Saat : 6:00
  Genel

“Yalova Termal Kaplıcaları” için Yorum Yok

  1. Buharlı mop diyor ki:

    Sadece bu konuda değil hemen hemen bir çok konuda yararlı ve bilgilendirici kaynakları bu sitede görmek mümkün. Sitenizdeki tüm yayınları yakından takip ediyoruz kaliteli bir web sitesi emeği geçen ekibinize teşekkür ederiz.

Yalova Termal Kaplıcaları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.