Balıkesir Edremit Adramis Termal Hotel


Balıkesir Edremit Adramis Termal Hotel
Balıkesir Edremit Adramis Termal Hotel ulaşımı kolay geniş bir araziye kurulmuş eğlenceniz ve sağlığınız için hizmet veren 4 katlı bir tesistir.
Balıkesir Edremit Adramis Termal Hotel
Denize 10000 m,Otogara 3 km,Havaalanına 1 km,Barlar Sokağına 3 km,Şehir Merkezine 3 km dir.Tesiste ayrıca Tenis,Futbol,Basketbol,Canlı Muzik,Voleybol,Masa Tenisi,Fitness hizmetleri de bulunmaktadır.1 adet açık havuz, 1 adet çocuk havuzu, 2 adet kapalı termal havuzun yer aldığı Balıkesir Edremit Adramis Termal Hotel
Termal,Sauna,Buhar Banyosu,Türk Hamamı,Masaj,Jakuzi,Fizik Tedavi hizmetleri ile de sağlığınızı sizlere geri kazandırmayı hedefliyor.

Bir önceki yazımız olan Denizli Pamukkale Umut Termal Resort Spa başlıklı makalemizde antalyada termal oteller, pamukkalede ucuz pansiyonlar ve termal havuz neye iyi gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

Balıkesir Edremit Adramis Termal Hotel ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

29 Nisan 2012 Saat : 6:38

Balıkesir Edremit Adramis Termal Hotel Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.