Osmaniye Haruniye Kaplıcaları Otelleri Fiyatları


 • Anasayfa
 • Osmaniye Haruniye Kaplıcaları Otelleri Fiyatları

Osmaniye Haruniye Kaplıcaları Otelleri Fiyatları
Osmaniye Haruniye kaplıcaları baştan aşağı yenilenmiş halde yeni ziyeretçilerini bekliyor.Haruniye kaplıcaları en çok yerli turistlerin uğrak yeri ama yabancı turistlerde çok ziyaret ediyor.Osmaniye Haruniyede kaplıcalarını ziyaret etmek ve burdaa sağlık bulmak istiyorsanız eğer hiç beklemeyin.
Osmaniye Haruniye Kaplıcaları Otelleri Fiyatları
Düziçi ilçesine 15 km uzaklıkta ceyhan nehrinin kıyısında yer alan haruniye kaplıcalarında tatil yapmak istiyorsanız eğer haruniye kaplıcalarında 115 oda ve 192 yatak kapasiteli kaplıcada konklayabilriinsiz.
Tel No : +90 328 884 43 33-34
Fax No : +90 328 812 08 49

Bir önceki yazımız olan Aydıncık Otel Ve Pansiyon Fiyatları başlıklı makalemizde gümüldürde pansiyonlar, mersin aydıncık otel ve mersin aydıncık otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Osmaniye Haruniye Kaplıcaları Otelleri Fiyatları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

4 Şubat 2012 Saat : 11:50
  Genel

“Osmaniye Haruniye Kaplıcaları Otelleri Fiyatları” için 27 Yorum

 1. NAİF AYDIN dedi ki:

  İLKELLİK FİAT LİSTESI YOK TARİFE YOK MENÜ YOK NEYI PAZARLICAKSINIZ SUYUMU HER YERDE VAR G. ANTEP NAİF AYDIN

 2. ömer faruk dedi ki:

  gelmek isiyorum ama ne ile karşılaşacağımı erçekten ilmediğim için doğrusu kararsızım

  biraz daha ayrıntı lüten…

 3. ibrahim güler dedi ki:

  2 kişilik pansiyon fiatı hakkında bil verirmisiniz.

 4. kutuk dedi ki:

  telefona cevap verende yok 🙁

 5. Haruniye Kaplicalari dedi ki:

  Şuanda Bütün Telefonlarımız Çalışmaktadır. İnternet Sitemiz Üzerinden Rezervasyon Yapabilirsiniz. www .haruniyekaplicalari. net

 6. İlker Karasu dedi ki:

  Telefona bakacak pesoneliniz yok arkadas nasıl kaliteli hizmet sunacaksınız hoteliniz de

 7. İlker Karasu dedi ki:

  hatlarda sorun varmış ulaşabildik iyide yardımcı oluyorlar içiniz rahat olsun 😉

 8. BaTu Çam dedi ki:

  Arkadaşlar Çok Süper Biyer Ben Ta İstanbul’dan Geldim Süper

 9. oktay demırcıoğlu dedi ki:

  2 yetışkın 1 tane 7 yaşında çocuk 1 gece 2 gunduz her şey dahıl fıyatınız ne kadar acaba?

 10. ersin yıldız dedi ki:

  2 kişilik otel fiyatı ne kadar otellerin doluluk oranı nedir

 11. feride bayram dedi ki:

  merhaba.
  subat ayında kaplıcaya gelsek acık olurmu.
  bu konuda bılgı verırsenız sevınırım.

 12. nejdet kocalar dedi ki:

  2013 yılının fiat listesini rica ediyorum

 13. muharrem dn dedi ki:

  geçen yıl kaldım.Odalar çok güzel fakat havuzlar berbat.İnsanlar normal iç çamaşırı yani bildiğimiz don ile suya giriyor.Giriş -çıkış saatleri dışında girilmediği için havuz seansları çok kalabalık.Adım atacak yer yok.Özellikle bayan bölümü evlere şenlikmiş.Eşim çok rahatsız oldu.Yaşlı teyzeler üstsüz,kadınlar şalvarlı vb.Bence havuz girişinde şort veya mayo satılmalı ve kıyafet kuralı olmalı.Çocuklar için hijenik küçük bir havuz olmalı.Dışarıdaki havuz yosun ve taş dolu…
  Manzara 5 yıldızlı…

 14. abdullah mercan dedi ki:

  günlük 50 lira,3 kişi de kalsan 1 kişi de kalsan 50 lira,yeme içme sana ait….mişşş

 15. kamil ertay dedi ki:

  s.a haruniye den sorumlu arkadaşlar bu sene fiyatlar % 50 artmış geçen sene 40 lira idi şimdi 60 olmuş telefondaki arkadaş bu fiyatı belediye belirliyor dedi. bende osmaniye belediyemize soruyorum bir senede neye % 50 zam geldi çalıştırdığınız elemenlara mı yoksa elektiriğemi lütfen elinizi vicdanınıza atın sevgi ve selamlar .

 16. Mehmet EŞKİ dedi ki:

  Harunuyi Kaplıcaları ile ilgili olarak internette bulunan telefon numarasının arandığında cevap veren yoktur, ayrıca otel ve pansiyon fiyatlarını sorğuladığımızda ise ilgili her hangi bir kayıt yoktur. İrtibata geçmek için kiminle görüşeceğimizi bilyemiyoruz.tüm kaplıcaların fiyatlarını görmemezi rağmen haruniye kaplıcası ile ilgili fiyat listesi görünmüyor neye dayanarak geleceğiz

 17. BORAN dedi ki:

  1 saattir internette fiyat tarifenizi bulamadım telefonla aradım evlere şenlik sizlere hayırlı işler osmaniyeli olarak üzüldüm. O işletmede sayın Valimizin emeği çok buna da ayrıca üzüldüm.

 18. ahat karabulut dedi ki:

  bu nasıl harunuye kaplıcasını tanıtan site daha burda insanların güvenini kaybediyorsunu ne fiat var ne hizmetle ilgili tanıtım var insanlar nasıl öğrenecek lütfen bir açıklama yapın

 19. mecit köksal dedi ki:

  günlük fiat listesi,sunduğunuz hizmetlerle ilgili neden bir bilgi yok,geldiğimde beğenmezsem 35 km gittiğim dağın arasından geri mi dönmek zorunda kalacam,insanların edinmek istediği bilgileri vermekten korkmayın lütfen

 20. Hacer Küçük dedi ki:

  Büyük umutlarla gidip hüsrana uğrayanlardanım. Benim bildiğim kaplıca suyu sıcak olur ama burada havuza giren üşüyor. Kaplıca suyu hiç de yazıldığı gibi 32°C değil. Ayrıca kaldığımız pansiyonun banyolarında da sıcak su yoktu. Klimaları çalışmıyordu. Gitmek isteyenlere tavsiyem benden sonra olumlu bir yorum görünceye kadar gitmeyin.

 21. fireş dedi ki:

  nasıl bir kaplıca bu kardeşim 1 saatten bu yana aramadığım telefon kalmadı. telefon çalıyor cevap yok. resmen sorumsuzluk. bari kaplıca diye reklam yapmayın . insanların vaktini boşu boşuna harcamayın.

 22. mehmet sarı dedi ki:

  haruniye kaplıcalrı taaakii eski akp milletvekili mehmet sarı sondaj yaptırana kadar su çok sıcak ve kalıteliydi şimdi elektrikle suyu ısıtmaya çalışıyorlar ama nafile sıcak suya normal soğuk su karışınca bozuldu ve artık düzelmiyorda bilginizeeee!

Osmaniye Haruniye Kaplıcaları Otelleri Fiyatları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.