Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Fiyatları


 • Anasayfa
 • Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Fiyatları

Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Fiyatları
Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları İzmir İLe Ankara karayolu üzerinde Manisa Salihli ilçesi sınrları içerisinde bulunur.Yaz kış hizmet vermekte olan Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcalarında konaklamak da oldukça kolay.
Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Fiyatları
Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları 270 yataklı 86 ev ve 2 kapalı yüzmeö havuzu ile siz müşterilerini bekliyor.Termal suda sağlığınızı kazanabilirisniz.Aynı zamanda doğal bir vadide göz zevkinizi yaşar harika bir tatil geçirebilirisniz.yıl boyunca yılın hangi ayı olursa olsun sizleri tesislerimize bekletiz.Kaloriferli jeotermal ısıtmalı sisitemimizolduğu için özellikle kış aylarında bile talebimiz yoğunudr.

Bir önceki yazımız olan Karasu'ya Nasıl Gidilir başlıklı makalemizde karasu pansiyon evler, karasu pansiyon fiyatları ve karasu tatil yerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Fiyatları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

6 Şubat 2012 Saat : 11:50
  Genel

“Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Fiyatları” için 6 Yorum

 1. mustafa dedi ki:

  indrimli fiatlar

 2. mustafa dedi ki:

  fiatlar

 3. gizem dedi ki:

  termal havuz ne kdar ve karısık mı . ayrıca hangi günler de acık

 4. gülcan dedi ki:

  kaplıcalarda dört gün kaldık,yeni döndük..rezervasyon yaparken özellikle sorduk,odalarda klima olmadığı ancak serin olduğunu belirttiler,ancak bu dört gece boyunca sıcaktan uyuyamadık,böyle bir tesiste çok sıkıntılı bir durum,ayrıca yemekte meyve bulamadık,kimseye önermiyoruz.

 5. Yasemin dedi ki:

  Fiyatlarınız ne kadar ? 9 kişi için eviniz varmı mustakil için termalli kendimiz yemek pişirip kendimize ait fiyatlarınız nedir bilgilendirirseniz seviniriz.

 6. erdem adalı dedi ki:

  termal havuz yaş sınırı nedir bilgilendirirseniz çok sevinirim?ACİL..

Manisa Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Fiyatları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.