Ucuz Trabzon Maçka Pansiyonları


Ucuz Trabzon Maçka Pansiyonları
Trabzon Maçka eşsiz ağaçları havası doğası ile sizleri bekliyor.Maçka’da konaklayailmeniz için ucuz fiyatları olan pansiyonları sıralıyorum.
Ucuz Trabzon Maçka Pansiyonları
Coşandere Turistik Tesisleri / Maçka / Trabzon
Sümela yolu 5.Km. 61750 Maçka / Trabzon Trabzon Maçka Pansiyonları
Nasıl Bir Yer? : Trabzon-Maçka pansiyon,konukevi
Oda Sayısı : 35 Oda
Mevkii : Maçka

Vazelon Aile Pansiyonu – Maçka/Trabzon
Yavuz Sultan Selim Cad. Köprü Başı Mevkii Merkez / Maçka / Trabzon
Nasıl Bir Yer? : Trabzon-Maçka pansiyon,konukevi
Oda Sayısı : 22
Mevkii : Maçka

Bir önceki yazımız olan Datça Mesudiye Ucuz Pansiyonlar başlıklı makalemizde dat.a ucuz apartlar, datça aqua parklı oteller ve datça butik oteller hakkında bilgiler verilmektedir.

Ucuz Trabzon Maçka Pansiyonları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

1 Haziran 2012 Saat : 11:15

“Ucuz Trabzon Maçka Pansiyonları” için 1 Yorum

  1. ali topal diyor ki:

    vazelon konaklama tesıslerı 50 yatak kabasıdelı ve 100 gısılık resdorandı 50 gısılık muzıklı ve eglencelı bır ısletme ıle maçka merkezde hızmet vermekdedır bu ısletme cok eskıye dayanarak maçkanın uzun yıllar otel olarak hızmet vermıs 1890 larda ve daha eskıye dayanıyor tarıhı körü bası olarak bılınıyor eskı erzurum yolu tarıhı köprü bıdısıgı burada derenın kulaga hos gelen su sesıyle uyuma ımkanı sessız sakın maçkadakı evınız evınız kadar rahat edebılecegınız bır mekan guler yuz lu dısıplınlı konuk sever bır anlayısla hızmet sunmakdayız yerlı ve yabancı musderılerımıze en guzel sekılde hızmet sunmak ve menun etmek dır .sımdıden hos geldınız dıyorum bu guzel yesıl ılcemız maçkaya . 0462 5122040 5123680 05347053507

Ucuz Trabzon Maçka Pansiyonları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.