Ankara Başkent Öğretmenevi Fiyatları


Ankara Başkent Öğretmenevi Fiyatları
Başkentimiz Ankara ‘da Bulunan öğretmenevimiz başkentimize yakışır güzellikte ve hizmette.Toplat 290 oda 600 yataklı Ankara Öğretmenevinde restaurantlar, kahvaltı salonu, kafeterya, roof bar, pastane, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurant, düğün salonları, konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonu, sauna ve fitnes salonları yer almaktadır.BU eşsiz hizmeti ile Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesindeki bütün öğretmenler rahat bir konaklama şansı yakalayabilr..
Ankara Başkent Öğretmenevi Fiyatları
Ankara Öğretmenevi sosyal ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için hizmetinizde.Ankara Öğretmenevi adres bilgileri ise;
Başkent Öğretmenevi Beşevler / Ankara
Tel: +(90) 312 212 96 40(40 Hat)
Faks: +(90) 312 212 96 77

Bir önceki yazımız olan Amasya Öğretmenevi Fiyatları başlıklı makalemizde amasya öğretmenevi fiyatları, amasya otobüs bilet fiyatları ve amasya polis evi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Ankara Başkent Öğretmenevi Fiyatları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

7 Şubat 2012 Saat : 12:00

“Ankara Başkent Öğretmenevi Fiyatları” için 2 Yorum

  1. Onur diyor ki:

    Süper bir yer gerçekden.

  2. Tarık Dönmez diyor ki:

    harika bir yer güzel bilgi tebrikler

Ankara Başkent Öğretmenevi Fiyatları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.