Uşak Ulubey Kanyonları


Uşak Ulubey Kanyonları
Uşak Ulubey Kanyonları Colaroda’dan sonraki ikinci büyük ve güzel kanyondur.BU kanyonu mutlaka herkes göremelidir.Bu kanyon 45 km. uzunluğunda, 500-1000m genişliğinde, 135-170m derinliğindedir.

Turizim açısndan her geçen gün daha da katkı sağlayabilmesi için çalışmalar hızlandırılmıştır.Bu bölgede konaklayabilmek için oteller mevcuttur.Buraya gitmeniz kolaydır.Uşak’dan hergün Ulubeye minibüsler çalışmakta olup yolculuk sırasında sıkıntı çekmenizmümkün değildir.Uşak Ulubey’e vardığınızda yiyebileceğiniz geleneksel yöresel tatlar ise döndürme,bükme ve katmerdir.Bu tatları da denemeyi unutmayın.Ayrıca her yıl mayıs ayının son haftasonunda Kanyon festivalleri düzenlenmekte olup bu eğlenceyi kaçırmamamnızı tavisye ediyoruz.Hem bu doğal güzelliğ görün hemde eğlenmenize bakın..

Bir önceki yazımız olan Küçükçakıl Plajı - Kaş - Antalya başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Uşak Ulubey Kanyonları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

23 Ocak 2012 Saat : 12:00
  Genel

Uşak Ulubey Kanyonları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.