İzmir Çeşme Plajları


İzmir Çeşme Plajları
İzmir Çeşme’de yer alan plajları merak eden tatilciler için bu yazımız.
İzmir Çeşme Plajları
Ilıca Plajı :
Türkiyedeki mavi bayraklı plajların başında gelir . Su ısısı nedeniyle sezonu en erken burası açar Çeşmede .
Altın Kum Plajı:
Çeşme merkeze yaklaşık 10 km uzaklıkta , eşi bulunmaz güzellikte deniziyle , Maldiv adalarını andıran muhteşem bir yerdir.
Cafe Ramo Plajı
Dalyan Koca karı Plajı : İsmi sizi önyargılı yapmasın , Çeşmenin ayrı bir güzel plajı ise Dalyandaki Kocakarı palajıdır . suyu gerçekten çok güzel ve dinlendircidir .
Alaçatı : Babylon Plajı
Alaçatı merkezden 3 km uzaklıkta olan plajlarının içinde en iyisi Babylondur .
SEASIDE Alaçatı
Ayayorgi Koyu :
Çeşme merkezine 1 km uzaklıkta muhteşem bir koydur. Buradaki beach club lar gündüzleri plaj akşamları ise gece klübüdür .
Paşa Limanı :
Müthiş bir yer ancak bir o kadar da reklamı fazla yapılmamış , belki paşalar var diye . Deniz ısısı çok ieal temiz ve dalgasız .
Pırlanta Plajı:
Çeşme’den 10 kilometre uzaklıktaki Çiftlikköy’de bulunan Pırlanta Plajı hiç kesilmeden kuvvetli ve sabit esen rüzgarı ve dalgalarıyla meşhurdur.

Bir önceki yazımız olan Antalya Halk Plajları başlıklı makalemizde anhtalya plaja yakın apart oteller, antalya plaja yakın oteller ve antalya plajına yakın pansiyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

İzmir Çeşme Plajları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

4 Temmuz 2012 Saat : 11:26
  Genel

İzmir Çeşme Plajları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.