Adapazarı Kuzuluk Kaplıcaları Fiyatları


Adapazarı Kuzuluk Kaplıcaları Fiyatları
Adapazarına 30km uzalıkta olan Kuzuluk kaplıcaları sağlık ve tatili bir arada geçirmekisteynlerin adresi.Adapazarı Kuzuluk kaplıcaları İstanbul’a 180 km uzaklıkta Ankara’ya is e270 km uzaklıktadır.
Adapazarı Kuzuluk Kaplıcaları Fiyatları
Kuzuluk kaplıcaları bir çok derde dava sunuyor.
Eğer İstanbul’dan çıkıp Kuzuluk kaplıcalarına gitmek istiyorsanız Tem Otoyolundan Adapazarı yönünde ilerleyin.Adapazarı çıkışından Akyazı Kuzuluk yönünde ilerleyin.

Bir önceki yazımız olan Alanya Nehir Apart Pansiyon Otel başlıklı makalemizde alanya otel ve pansiyonalrı fiyatları, alanyada kalabilecek ucuz oteller ve alanyaya nasıl gidilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Adapazarı Kuzuluk Kaplıcaları Fiyatları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

11 Şubat 2012 Saat : 6:00
  Genel

“Adapazarı Kuzuluk Kaplıcaları Fiyatları” için 2 Yorum

  1. Onur diyor ki:

    istatistiklere gore karayolundan cok daha guvenli olan, ucus teknolojisinin ilerlemesi ve zamanin daha fazla onem kazanmaya devam etmesi ile beraber bir sure sonra otobusun yerini alacak seyahat sekli. amerikada, buyuk bir cografyaya yayilmis olmanin da verdigi zorunluluk ile birinci seyahat sekli iken, avrupada daha az trafik ile daha cok problem yasamaktadir su zamanlarda.

  2. ercan arslan diyor ki:

    iyigünler 2 günlük fiyatınız nedir acaba kiş başı bilgi alabilirmiyim.teşekkürler

Adapazarı Kuzuluk Kaplıcaları Fiyatları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.