Antalya Manavgat Hera Park Otel


Antalya Manavgat Hera Park Otel
Antalya Manavgat Hera Park Otel 4 yıldızlı hizmet vermektedir.Antalya havaalanına 65 km, Antalya merkeze 75 km, sahile 350 metre mesafede yer alan Hera Park Otel’in toplam 450 yatak kapasitesi bulunmaktadır.Kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, spa merkezi, restaurant, fin hamamı, Türk hamamı, Masaj Odaları, lobby, pastane, doktor, kafeterya, Türk evi, disco, çamaşırhane gibi hizmetleriyle tesis konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefliyor. Spa merkezi, sauna, fin hamamı,masaj, masa tenisi, bilardo, oyun salonları, çocuk oyun salonu gibi seçenkeleri de yar almaktadır.

Antalya Manavgat Hera Park Otel
Telefon : 0 242 753 64 00
Fax : 0 242 753 64 00
E-Posta : infoetheraparkhotel.com
Web Site : www.heraparkhotel.com
İl – İlçe : Antalya – Manavgat
Adres : İnönü Cad. Selimiye Mah. Side – Manavgat – Antalya

Bir önceki yazımız olan Antalya Manavgat World Of Sunrise başlıklı makalemizde managat side pansiyon fiyatları, manavgat 5 yıldızlı oteller ve manavgat bayram indirimi olan oteller hakkında bilgiler verilmektedir.

Antalya Manavgat Hera Park Otel ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

7 Ağustos 2012 Saat : 6:34

Antalya Manavgat Hera Park Otel Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.