Adana Merkez Öğretmenevi


Adana Merkez (seyhan) Öğretmenevi

Adana merkezinde bulunan bir merkez şubesi birde, ek şubesi olan bir tesistir.

Merkez Şube Öğretmenevi;Tarihi Taş Köprü, Sabancı Cami, tarihi Ulu Cami, Büyük Saat Kulesinin yakınlarında olan. Şehir Stadyumun bitişiğidir. Şehirlerarası otobüs terminaline 7 km ve havaalanına 5 km uzaklıktadır.

adana-merkez-ogretmenevi

adana-merkez-ogretmenevi

 

Ek Şube: Yeni Adanada açılmış Baraj gölü 1 km. Şehirlerarası terminala 14 km Havaalanına 12 km dir. Yalnız ek şubede konaklama ünitesi yoktur.

58 adet yatak ve 27 odası bulunan, kahvaltı salonu. dinlenme salonu. gazete dergi okuma salonu 2 suıt oda 3 düğün salonu mevcuttur.

Öğretmen Fiyat : 25 TL
Kamu Fiyat : 30 TL
Misafir Fiyat : 37,5 TL

Telefon : 322 453 31 58
Faks : 322 453 82 96
E-Posta : 970989@meb.k12.tr
Adres : Reşatbey M. Ordu Cd. Stadyum Civarı SEYHAN / ADANA

Öğretmenevlerinin resmi sitelerinden alınan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuş internet sitesidir. Öğretmenevleri ile arasında her hangi bir resmi bağ bulunmamaktadır. Ücretleri Değişiklik Gösterebilir. İyi günler dilerim…

Bir önceki yazımız olan Amasya Öğretmenevi Fiyatları başlıklı makalemizde amasya öğretmenevi fiyatları, amasya otobüs bilet fiyatları ve amasya polis evi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Adana Merkez Öğretmenevi ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

2 Ağustos 2015 Saat : 10:00

Adana Merkez Öğretmenevi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.