Mardin Merkez Öğretmenevi


Mardin Merkez Öğretmenevi

Mardin’e yolunuz düştüğünde veya mesleğe başladığınızda konaklaya bileceğiniz yerdedir. Mardin öğretmenevinin 2 si suit olmak üzere 32 odası ve 70 yatağı bulunmaktadır. Öğretmen evinin ayrıca restorantı, toplantı salonu, kamelya yerleri ve düğün hizmetleri, çok amaçlı salonu, kütüphanesi ve kafeterya bölümü ile sizlere hizmet vermektedir. Buralarda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Mardin öğretmenevi Mardin Müzesi, Dara Harabeleri, Melik Mansur Medresesi, Savur Kapı Medresesi, Altunboğa Medresesi, Şehidiye Medresesi, Marufiye Medresesi, Reyhaniye Cami, Latifiye Cami, Melik Mahmut Cami, Kızıltepe Ulu Cami, Mardin Ulu Cami, Mor Gabriel Manastırı, Kırklar Kilisesi, Mor Yakup Kilisesi, Mor Mihail Kilisesi, Anzavur Kalesi, Marin Merdis Kalesi, ve Mardin Kalesi, Mardin evleri Ayrıca Turabdin Platosu gibi doğal güzelliklere yakındır. Fırsatınız olur ise buralarıda gezmenizi tavsiye edebilirim.

Mardin Öğretmenevi Fiyatı
Öğretmen Fiyat : 32 TL
Kamu Fiyat : 40 TL
Misafir Fiyat : 48 TL

mardin-ogretmenevi

mardin-ogretmenevi


Mardin öğretmenevi İletişimi
Telefon : 0-(482)-213-70-80
Faks : 0-(482)-213-22-03
Adres : Belediye Arkası Nasrullah Demir Caddesi No:10 MARDİN
Rezarvasyon ve fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Manisa Merkez Öğretmenevi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Mardin Merkez Öğretmenevi ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

29 Eylül 2015 Saat : 10:00

Mardin Merkez Öğretmenevi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.