Mersin Merkez Öğretmenevi


Mersin Merkez Öğretmenevi

Mersin’e yolunuz düştüğünde veya mesleğe başladığınızda konaklaya bileceğiniz yerdedir. Mersin öğretmenevinin 17 odası ve 43 yatağı bulunmaktadır. Öğretmen evinin ayrıca restorantı, toplantı salonu, kamelya yerleri ve düğün hizmetleri, çok amaçlı salonu, kütüphanesi ve kafeterya bölümü ile sizlere hizmet vermektedir. Buralarda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Narlıkuyu Mozaik Müzesi, Taşucu Arslan Amphora Müzesi, Anamur Müzesi, Silifke Müzesi, Kelenderis Antik Kenti, Soli Antik Kenti, Anemurium Antik Kenti, Olba Antik Kenti, Uzuncaburç Kalıntıları, Cambazlı Kilisesi, Aya Tekla Kilisesi, Alahan Manastırı, Mut Kalesi, Mamure Kalesi, Silifke Kalesi, Mezgit Kalesi, Kızkalesi Deniz Kalesi, Gülek Kalesi, Gediği Kalesi ve Mersin Asar Kalesi Ayrıca Fındıkpınarı Yaylası, Çamlıyayla, Gülek Yaylası, Sorgun Yaylası, Balandız Yaylası, Kazanlı Plajı, Kocahasanlı Plajı, Ayaş Plajı, Tömük Plajı, Kargıpınarı Plajı, Susanoğlu Plajı, Atayurt Plajı, Sorgun Yaylası gibi doğal güzelliklere yakındır. Fırsatınız olur ise buralarıda gezmenizi tavsiye edebilirim.

Mersin Öğretmenevi Fiyatı
Öğretmen Fiyat : 30 TL
Kamu Fiyat : 35 TL
Misafir Fiyat : 40 TL

mersin-ogretmenevi

mersin-ogretmenevi


Mersin öğretmenevi İletişimi
Telefon : 0-(324)-231-97-51
Faks : 0-(324)-232-59-00
Adres : Çankaya Mah. Silifke Caddesi No:38 Akdeniz/ MERSİN
Rezarvasyon ve fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mardin Merkez Öğretmenevi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Mersin Merkez Öğretmenevi ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

30 Eylül 2015 Saat : 10:00

Mersin Merkez Öğretmenevi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.