Rize Merkez Öğretmenevi


Rize Merkez Öğretmenevi

Rize’ye yolunuz düştüğünde veya mesleğe başladığınızda konaklaya bileceğiniz yerdedir. Rize öğretmenevinin 5 i suit olmak 39 standart odadan oluşan 44 odalı ve 83 yatağı bulunmaktadır. Öğretmen evinin ayrıca 300 kişilik restorantı (düğün hizmeti) ve çay bahçesi açık alanı, okuma salonu, teras cafesi ile sizlere hizmet vermektedir. Burada keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Rize öğretmenevi Mikron Köprüsü, Şenyuva Köprüsü, Köprüköy Köprüsü, Şimşirli Köyü Cami, Rize Kalesi, Ciha Kalesi, Zil Kalesi, Hemşin Evleri, İslampaşa Cami gibi tarihi yere ve Ayder Yaylası, Ovit Yaylası, Hazindak Yaylası, Gito Yaylası, Polakcur Yaylası, Çeymakçur Yaylası, Avusor Yaylası, Kavrun Yaylası, Samistal Yaylası, Kale Yaylası, Sal Yaylası, Fırtına Deresi gibi doğal güzelliklere yakındır. Fırsatınız olur ise buralarıda gezmenizi tavsiye edebilirim.

Rize Öğretmenevi Fiyatı
Öğretmen Fiyat : 50 TL
Kamu Fiyat : 60 TL
Misafir Fiyat : 70 TL

rize-ogretmenevi

rize-ogretmenevi


Rize öğretmenevi İletişimi
Telefon : 0-(464)-226-09-16
Faks : 0-(464)-226-09-18
Adres : Engindere Mah. Menderes Blv.No 189 RİZE
Rezarvasyon ve fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Merkez Öğretmenevi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Rize Merkez Öğretmenevi ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

11 Ekim 2015 Saat : 10:00

Rize Merkez Öğretmenevi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.