İzmir Alaçatı Sakin Ev ve Konaklama Fiyatları


İzmir Alaçatı Sakin Ev ve Konaklama Fiyatları
İzmir Alaçatı Sakin Ev adı üstünde sakin huzurlu yalın serin ir yer isteyenler için.Sakin ev taş yapılı imarisi ama modern mobilyaları ile göz dolduruyor.
İzmir Alaçatı Sakin Ev ve Konaklama Fiyatları
Sakin evde konakladığınız sürede tarihi ören yerlerini gezebilir denize girebilir şehir merkezini ziyaret edebilirsiniz.kişilik oda ve kahvaltı 60 euro dan başlayan fiyatlarla toplam 4 odası ile sakin bir tatil sunuyor.Yıl boyunca açık ve odalarda interne klima tv hizmeti bulunmakta.Ayrıca bahçe keyfi evcil hayvan konaklayabilme özelliği çocuklara uygun bahçesi ile Hacımemiş Mah. 2028 Helvacı Sokak No:7 Alaçatı – İzmir’de sizleri bekliyor.
Telefon+90(232) 716 69 96

Bir önceki yazımız olan İzmir Alaçatı Naciye Teyze Konağı Fiyat başlıklı makalemizde alaçatı apartlar, alaçatı naciye teyze butik otel ve alaçatı nüans butik otel hakkında bilgiler verilmektedir.

İzmir Alaçatı Sakin Ev ve Konaklama Fiyatları ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

25 Mart 2012 Saat : 6:00

“İzmir Alaçatı Sakin Ev ve Konaklama Fiyatları” için 1 Yorum

  1. leyla bayar diyor ki:

    çok güzel bir ev görmeyi çok istiyorum. acaba denizede yakınmı

İzmir Alaçatı Sakin Ev ve Konaklama Fiyatları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.