Bolu Mudurnu Değirmenyeri Dağ Evleri Ve Fiyat


Bolu Mudurnu Değirmenyeri Dağ Evleri Ve Fiyat
Tatil denince doğaileiçiçeolmak geliyorsa aklınıza o zamna konaklamak için de aklınızailk gelen isim Bolu Mudurnu Değirmenyeli Dağ Evleri olsun.
Bolu Mudurnu Değirmenyeri Dağ Evleri Ve Fiyat
Bolu Mudurnu Değirmenyeli Dağ Evleri toplam 5 ev ve bir restorant olarak hizmet vermekte.Bahçede tavşanlar sincaplar ördekler şırıl şırılakan deresi ağaçlar kuşlar ve doğanın size verdiği o anlatılamaz huzur.Mudurnu’ya 8 km mesafede ulaşımı kolay Değirmenyeri dağ evlerinde 24 saat sıcak su şömine internet tv hizmeti bulunmakta.Ayrıca restorantta organik gıdalardan oluşan yemekleri tadablirisniz.2 kişi yarım pansiyon 95 euro’dan başlayan fiyatalrla Bolu Mudurnu Değirmenyeli Dağ Evleri doğanın içinde bir kaçamak olarak sizleri bekliyor.
Adres Kilözü Köyü Dağ Mevki Mudurnu
Telefon+90(374) 421 26 77

Bir önceki yazımız olan İzmir Alaçatı NO:6 Butik Otel Ve Fiyat başlıklı makalemizde çeşme dalyanköy pansiyon, çeşme ılıca apart oteller - ve çeşme pansiyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bolu Mudurnu Değirmenyeri Dağ Evleri Ve Fiyat ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

26 Mart 2012 Saat : 12:00

“Bolu Mudurnu Değirmenyeri Dağ Evleri Ve Fiyat” için 2 Yorum

  1. emel özdemir diyor ki:

    aylık kiralr ne kadar dag evlerinde

  2. Sinan Olguner diyor ki:

    Bolu’da ekolojik bir tatil yapma fırsatı için sitemizi inceleyin.

Bolu Mudurnu Değirmenyeri Dağ Evleri Ve Fiyat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.