Çeşme Alaçatı Tropicana Galeri House


Çeşme Alaçatı Tropicana Galeri House
Çeşme Alaçatı Tropicana Galeri House galeri adını almış çünkü sahibi birf otoğraf sanatçısı.Alaçatı’da sanatını icra etmiş ve bunu otelinde misafirlerine de sunmuş.
Çeşme Alaçatı Tropicana Galeri House
Taş yapılı evde odalar çiçek isimleriyle numaralandırılmış.Menekşe odası ,sardunya odası gibi…4 oda ve bir butik evden oluşan Çeşme Alaçatı Tropicana Galeri House internet uydu klima fotoğraf sergisi hizmetlerini de sunuyor..Yaz sezonunda açık ve fiyatları odalar 150 tl butik ev 350 tl’den başlıyor.Deniz e2 km uzaklıkta isterseniz deniz kum güneş üçlemesini yapınn isterseniz şehri gezin isterseniz bahça temiz hava mangal üçlemesini yapın.
Adres Yenimecidiye Mah. No: 9 ALAÇATI / ÇEŞME
Telefon+90 (232) 716 73 25

Bir önceki yazımız olan Alanya Fatih Otel ve Fiyatları başlıklı makalemizde alanya da apartlar, alanya merkez pansiyonlar ve alanya pansiyon fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Çeşme Alaçatı Tropicana Galeri House ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

28 Mart 2012 Saat : 11:05
  Genel

“Çeşme Alaçatı Tropicana Galeri House” için 1 Yorum

  1. ibrahim duygulu dedi ki:

    Merhabalar,basarilar dilerim.
    saygilar.

Çeşme Alaçatı Tropicana Galeri House Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.