Muğla Fethiye Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel


Muğla Fethiye Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel
Muğla Fethiye Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel Öldüeniz’in o eşssiz plajında çamlarla sarmalanmış bir yeşil vadide yer alıyor.Turistlerin gözdesi bir tatil oteli olan Grand Üçel Aquapark Hotel güler yüzlü samimi hizmetiyle karşınızda.
Muğla Fethiye Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel
Standart odalar 65tl’den başlayan fiyatlarla ucuz ama kaliteli hizmet anlayışıyla ttailinizin güzel geçmesini hedefliyor.Odalarla balkonlu ve ölüdenizi en güzel manzarasıyla görebiilriisiniz.Klima tv banyo wc özellikli odaları bulunmakta.Bahçesinde oturup dinlenebilir gündüzleri turlara çıkabilir şehir merkezindeki aktivitelere katılabilir yaz tatilini en iyi şekild egeçirebilirisniz.
Adres:
Ovacık Ovacık / Fethiye / Muğla Türkiye
Telefon : +90 252 6167788

Bir önceki yazımız olan Alanya Fatih Otel ve Fiyatları başlıklı makalemizde alanya da apartlar, alanya merkez pansiyonlar ve alanya pansiyon fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Muğla Fethiye Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

2 Nisan 2012 Saat : 12:00

Muğla Fethiye Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.