Muğla Fethiye Ovacık Ocakköy Tatil Köyü Fiyat


Muğla Fethiye Ovacık Ocakköy Tatil Köyü Fiyat
Muğla Fethiye Ovacık Ocakköy Tatil Köyü tüm orjinalliği doğallığı antikliği ile Fethiye ovacık mevkiinde sizleri bekliyor.Muğla Fethiye Ovacık Ocakköy Tatil Köyü evlerden oluşmakta ve her bir ev eski tarihi evlerden oluşuyor.
Muğla Fethiye Ovacık Ocakköy Tatil Köyü Fiyat
Ölüdeniz plajına bir kaç dakika mesafede ulaşımı çok kolay.Muğla Fethiye Ovacık Ocakköy Tatil Köyüne geldiğinizde küçük bir köye geldiğinizi hayal edin.Hatta hissedin.Dar taş sokaklar taş köy evleri zeytin ağaçları var.Toplam 32 ev bulunmakta.Köy merkezindeki zeytinağaçlarının altında ise modern eğlence olan bar restaurant havuz bulunmakta.Bir köye geldiiniz ve güleryüzlü köylüler sizlere güleryüzlü davranıyor.
Adres:
Ovacık / Fethiye / Muğla Türkiye
Telefon : +90 252 616 72 29

Bir önceki yazımız olan Alanya Fatih Otel ve Fiyatları başlıklı makalemizde alanya da apartlar, alanya merkez pansiyonlar ve alanya pansiyon fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Muğla Fethiye Ovacık Ocakköy Tatil Köyü Fiyat ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

3 Nisan 2012 Saat : 12:14

Muğla Fethiye Ovacık Ocakköy Tatil Köyü Fiyat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.