Antalya Kaş Çukurbağ Yarımadası Aquapark Hotel Fiyat


Antalya Kaş Çukurbağ Yarımadası Aquapark Hotel Fiyat
Antalya Kaş Çukurbağ Yarımadası Aquapark Hotel küçücük bir dünya yaratıp hep mutlu olduğunuzu hayahl ettiğiniz o günleri sizlere yaşatıyor.
Antalya Kaş Çukurbağ Yarımadası Aquapark Hotel Fiyat
Sorunlarınızdan uzaklaşın herşeyi unutun sedece anı yaşayın ve mutlu olun.Kaş’ın güzelliği masmavi denizi doğal güzellikleri ve manzarası ile Aquapark hotel toplam 123 odası ile hizmetinizde.Odalarda duş, WC, televizyon, mini bar, balkon, deniz manzarası, split klima, direkt telefon ve fön makinesi bulunmaktadır.Standart oda 160 tl’den başlayan fiyatlarla Aquapark Hotel ailenizle birlikte güzel bir yaz tatili için kapıda bekliyor.
Adres:
Selçuk Sayınsoy sokak no:7 Çukurbağ Yarımadası / Kaş / Antalya Türkiye
Telefon : +90 242 8361901

Bir önceki yazımız olan Antalya Kaş Kalkan Bella Monte Butik Otel Ve Fiyat başlıklı makalemizde 2011 kalkan pansiyon fiyatları, antalya kaş yaz tatili için oteller ve kalkanda alışveriş merkezler hakkında bilgiler verilmektedir.

Antalya Kaş Çukurbağ Yarımadası Aquapark Hotel Fiyat ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

6 Nisan 2012 Saat : 6:36

Antalya Kaş Çukurbağ Yarımadası Aquapark Hotel Fiyat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.