Antalya Kumluca Adrasan Çiçek Pansiyon Fiyat


Antalya Kumluca Adrasan Çiçek Pansiyon Fiyat
Adrasan denince akla gelen ilk şey taşlaşmış yapılardan uzak ağaçlarla çevrili bir yer ve masmavi denizi olsa gerek.Bu küçük tatil beldesinde siz de tatilinizi geçirmeye ne dersiniz?
Antalya Kumluca Adrasan Çiçek Pansiyon Fiyat
Adrasan’ın geçmişi çok eskilere dayanıyor ve kalıntılar çok fazla.Akdeniz’in güzel sularındaniçmek denizinde serinlemek sahilleri gezmek görmek ve tadını çıkarmak için çok beklemeyin.Çiçek pansiyon 32,50 TL’den başlakyan fiyatalrla ucuz bir konaklama hizmeti sunuyor ve tatilinizi cep yakmadan geçirmenizi sağlıyor.Odaalrımızda ise bu ucuzluğu rağman hiç bir hizmet eksik değildir.Kaliteden ödün vermeden ucuz bir hizmet sunuyoruz.
Adres:
Çavuşköy Adrasan / Kumluca / Antalya Türkiye
Telefon : +90 242 8831387

Bir önceki yazımız olan Antalya Kaş Merkez Santosa Pansiyon fiyat başlıklı makalemizde kaş apart ve pansiyon, kaş moteller ve kaş motelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Antalya Kumluca Adrasan Çiçek Pansiyon Fiyat ile Benzer Yazılar:

Benzer yazılar

10 Nisan 2012 Saat : 12:00

Antalya Kumluca Adrasan Çiçek Pansiyon Fiyat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın !

Blogroll

Önemli Not

Bazen sitemizdeki fiyatlar eski kalabiliyor, otel ve pansiyon'un güncel fiyatı ile örtüşmüyor. Bu durumda otelin, pansiyonun verdiği fiyat geçerlidir. Fiyat, yer ve iletişim bilgileri için son teyidi otel,pansiyon dan alınız.